Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Pro Optix harness cable - Nätverkskabel - MPO-8 (hona) till LC multiläge (han...

Pro Optix harness cable - Nätverkskabel - MPO-8 (hona) till LC multiläge (han...

Pro Optix - harness cable

Artnr: MPOF-8LCU-B-8-OM4-20M-P
  • Fiberoptisk
  • Längd: 20 m
  • Färg: Havsblå

Ej i lager

1 540:-

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Pro Optix harness cable - nätverkskabel - 20 m - havsblå
  • Typ

    Nätverkskabel - OM4
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Multimode
  • Egenskaper

    Polaritetsmetod B, sele
  • Längd

    20 m
  • Kontaktdon

    MPO-8 - hona
  • Kontakt (andra änden)

    8 x LC multiläge - hane
  • Färg

    Havsblå
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Produktkategori

    Multimode Fiberkablar Specialnätverkskablar
  • Allmänt

  • Typ av nätverkskabel

    Nätverkskabel - OM4
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Multimode
  • Mantelmaterial

    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Egenskaper

    Polaritetsmetod B, sele
  • Längd

    20 m
  • Färg

    Havsblå
  • Anslutning

  • Kontaktdon

    MPO-8 - hona
  • Kontakt (andra änden)

    8 x LC multiläge - hane
Cookie Settings