Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Pro Optix GLC-FE-100ZX-O - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - 100Mb LAN -...

Pro Optix GLC-FE-100ZX-O - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - 100Mb LAN -...

Pro Optix

Artnr: GLC-FE-100ZX-O
  • SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 100 Mbps
  • Fast Ethernet

Ej i lager

640:-

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Pro Optix GLC-FE-100ZX-O - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - 100Mb LAN
  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Typ av kablage

    100Base-ZX
  • Dataöverföringshastighet

    100 Mbps
  • Optisk våglängd

    1550 nm
  • Datalänkprotokoll

    100Mb LAN
  • Max överföringsavstånd

    80 km
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Typ av kablage

    100Base-ZX
  • Datalänkprotokoll

    100Mb LAN
  • Dataöverföringshastighet

    100 Mbps
  • Optisk våglängd

    1550 nm
  • Max överföringsavstånd

    80 km
Cookie Settings