Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Pro Optix - Direktkopplingskabel - MPO/UPC (hane) till MPO/UPC (hane) - 1 m -...

Pro Optix - Direktkopplingskabel - MPO/UPC (hane) till MPO/UPC (hane) - 1 m -...

Pro Optix

Artnr: MPOM-16MPOM-A-16-OS2-1M-P
  • Fiberoptisk
  • Längd: 1 m
  • Färg: Gul

Ej i lager

770:-

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Pro Optix direktkopplingskabel - 1 m - gul
  • Typ

    Direktkopplingskabel - OS2
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Singlemode
  • Egenskaper

    Ultra Physical Contact (UPC), Polarity Method A, breakout length (0.5 m)
  • Längd

    1 m
  • Kontaktdon

    MPO/UPC - hane
  • Kontakt (andra änden)

    MPO/UPC - hane
  • Färg

    Gul
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Produktkategori

    Singlemode Fiberkablar Specialnätverkskablar
  • Allmänt

  • Typ av nätverkskabel

    Direktkopplingskabel - OS2
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Singlemode
  • Antal fibrer

    16
  • Egenskaper

    Ultra Physical Contact (UPC), Polarity Method A, breakout length (0.5 m)
  • Längd

    1 m
  • Färg

    Gul
  • Anslutning

  • Kontaktdon

    MPO/UPC - hane
  • Kontakt (andra änden)

    MPO/UPC - hane
Cookie Settings