Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Pro Optix direktkopplingskabel - 20 m - havsblå

Pro Optix direktkopplingskabel - 20 m - havsblå

Pro Optix

Artnr: MPOM-24MPOM-A-24-OM4-20M-P
  • Fiberoptisk
  • Längd: 20 m
  • Färg: Havsblå

Ej i lager

2 764:-

Är du intresserad av finansiering?

87:-/månad

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Pro Optix direktkopplingskabel - 20 m - havsblå
  • Typ

    Direktkopplingskabel - OM4
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Egenskaper

    Polarity Method A
  • Längd

    20 m
  • Kontakter

    MPO-24 - hane
  • Kontakter (andra änden)

    MPO-24 - hane
  • Färg

    Havsblå
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Allmänt

  • Typ av nätverkskabel

    Direktkopplingskabel - OM4
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Egenskaper

    Polarity Method A
  • Längd

    20 m
  • Färg

    Havsblå
  • Anslutning

  • Kontakter

    MPO-24 - hane
  • Kontakter (andra änden)

    MPO-24 - hane
Cookie Settings