Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Pro Optix direktkopplingskabel - 50 m - havsblå

Pro Optix direktkopplingskabel - 50 m - havsblå

Pro Optix

Artnr: MPOF-12MPOF-B-12-OM4-50M-P
  • Fiberoptisk
  • Längd: 50 m
  • Färg: Havsblå
Ej i lager

3 391:-

Är du intresserad av finansiering?

107:-/månad

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Pro Optix direktkopplingskabel - 50 m - havsblå
  • Typ

    Direktkopplingskabel - OM4
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Egenskaper

    Polaritetsmetod B
  • Längd

    50 m
  • Kontakter

    MPO-12 - hona
  • Kontakter (andra änden)

    MPO-12 - hona
  • Färg

    Havsblå
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Allmänt

  • Typ av nätverkskabel

    Direktkopplingskabel - OM4
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Egenskaper

    Polaritetsmetod B
  • Längd

    50 m
  • Färg

    Havsblå
  • Anslutning

  • Kontakter

    MPO-12 - hona
  • Kontakter (andra änden)

    MPO-12 - hona