Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Pro Optix CAL-XFP-10G-LR-O - XFP-mottagar/sändarmodul - 10 GigE - 10GBase-LR ...

Pro Optix CAL-XFP-10G-LR-O - XFP-mottagar/sändarmodul - 10 GigE - 10GBase-LR ...

Pro Optix - CAL-XFP-10G-LR-O

Artnr: CAL-XFP-10G-LR-O
  • XFP-mottagar/sändarmodul
  • Insticksmodul
  • 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

Ej i lager

1 549:-

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Pro Optix CAL-XFP-10G-LR-O - XFP-mottagar/sändarmodul - 10 GigE
  • Typ av enhet

    XFP-mottagar/sändarmodul - LC enkelläge
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Typ av kablage

    10GBase-LR
  • Dataöverföringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk våglängd

    1310 nm
  • Datalänkprotokoll

    10 GigE
  • Max överföringsavstånd

    10 km
  • Tillverkarens garanti

    3 års garanti
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiska transceivers
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    XFP-mottagar/sändarmodul
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Typ av kablage

    10GBase-LR
  • Datalänkprotokoll

    10 GigE
  • Dataöverföringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk våglängd

    1310 nm
  • Max överföringsavstånd

    10 km
  • Funktioner

    Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x Ethernet 10GBase-LR - LC-enkelläge hona x 2
  • Tillverkarens garanti

  • Service och support

    Begränsad garanti - 3 år
  • Miljöparametrar

  • Min temperatur vid drift

    0 °C
  • Max temperatur vid drift

    70 °C
Cookie Settings