Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Pro Optix - 400GBase-AOC direct attach cable - QSFP-DD till QSFP-DD - 15 m - ...

Pro Optix - 400GBase-AOC direct attach cable - QSFP-DD till QSFP-DD - 15 m - ...

Pro Optix

Artnr: QDD-400G-AOC15M-P
  • Fiberoptisk
  • Längd: 15 m
  • Färg: Orange

Ej i lager

33 907:-

Är du intresserad av finansiering?

1 071:-/månad

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Pro Optix 400GBase-AOC direct attach cable - 15 m - orange
  • Typ

    400GBase-AOC direct attach cable
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Multimode
  • Egenskaper

    Active Optical Cable (AOC)
  • Längd

    15 m
  • Kontaktdon

    QSFP-DD
  • Kontakt (andra änden)

    QSFP-DD
  • Färg

    Orange
  • Tillverkarens garanti

    3 års garanti
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Produktkategori

    Multimode Fiberkablar Specialnätverkskablar
  • Allmänt

  • Typ av nätverkskabel

    400GBase-AOC direct attach cable
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Multimode
  • Egenskaper

    Active Optical Cable (AOC)
  • Längd

    15 m
  • Färg

    Orange
  • Anslutning

  • Kontaktdon

    QSFP-DD
  • Kontakt (andra änden)

    QSFP-DD
  • Diverse

  • Standarder som följs

    OM4
  • Tillverkarens garanti

  • Service och support

    3 års garanti
Cookie Settings