Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

NETGEAR ProSafe AGM731F - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000B...

NETGEAR ProSafe AGM731F - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000B...

NETGEAR

Artnr: AGM731F
  • SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet

Ej i lager

1 424:-

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    NETGEAR ProSafe AGM731F - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE
  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - LC multiläge
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Typ av kablage

    1000Base-SX
  • Dataöverföringshastighet

    1 Gbps
  • Datalänkprotokoll

    GigE
  • Dimensioner (BxDxH)

    1.3 cm x 6.5 cm x 0.9 cm
  • Vikt

    50 g
  • Designat för

    NETGEAR M4300-28G-PoE+
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Typ av kablage

    1000Base-SX
  • Datalänkprotokoll

    GigE
  • Dataöverföringshastighet

    1 Gbps
  • Funktioner

    Full duplex
  • Standarder som följs

    IEEE 802.3z
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode
  • Kompatibla kortplatser

    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Diverse

  • Standarder som följs

    UL 1950
  • Mått och vikt

  • Bredd

    1.3 cm
  • Djup

    6.5 cm
  • Höjd

    0.9 cm
  • Vikt

    50 g
  • Miljöparametrar

  • Min temperatur vid drift

    0 °C
  • Max temperatur vid drift

    40 °C
  • Luftfuktighet vid drift

    10 - 90%
  • Kompatibilitetsinformation

  • Designat för

    NETGEAR M4300-28G-PoE+
Cookie Settings