Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

MikroTik S+C51DLC10D - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - CWDM - SFP+ / LC...

MikroTik S+C51DLC10D - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - CWDM - SFP+ / LC...

MikroTik - S+C51DLC10D

Artnr: S+C51DLC10D
  • SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

Ej i lager

1 451:-

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    MikroTik S+C51DLC10D - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE
  • Typ av enhet

    SFP+ sändar/mottagarmodul - SFP+ / LC enkelläge
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Typ av kablage

    CWDM
  • Dataöverföringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk våglängd

    1510 nm
  • Datalänkprotokoll

    10 GigE
  • Max överföringsavstånd

    10 km
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Koppar transceivers
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Typ av kablage

    CWDM
  • Datalänkprotokoll

    10 GigE
  • Dataöverföringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk våglängd

    1510 nm
  • Max överföringsavstånd

    10 km
  • Funktioner

    Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x 10Gb Ethernet - LC single-mode x 2
Cookie Settings