Kundvagn

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

MicroOptics - XFP-mottagar/sändarmodul (likvärdigt med: ZyXEL FTLX8511D3 (XFP-SR)) - 10 GigE - upp till 300 m - 850 nm - för Zyxel XGS-4526, XGS-4528F

MicroOptics - XFP-mottagar/sändarmodul (likvärdigt med: ZyXEL FTLX8511D3 (XFP-SR)) - 10 GigE - upp till 300 m - 850 nm - för Zyxel XGS-4526, XGS-4528F

MicroOptics

Artnr: MO-FTLX8511D3(XFP-SR)
  • XFP-mottagar/sändarmodul
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

747:-