Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

MicroOptics - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: HP J4858A...

MicroOptics - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: HP J4858A...

MicroOptics

Artnr: MO-P-S85123-3CLM
  • SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 1.25 Gbps
  • Gigabit Ethernet
I lager (+20)

181:-

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    MicroOptics - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE
  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - LC multiläge
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Typ av kablage

    1000Base-SX
  • Dataöverföringshastighet

    1.25 Gbps
  • Optisk våglängd

    850 nm
  • Datalänkprotokoll

    GigE
  • Max överföringsavstånd

    550 m
  • OEM-tillverkarekvivalent artikelnummer

    HP J4858A, HP J4858C, HP J4858-61201
  • Tillverkarens garanti

    3 års garanti
  • Designat för

    HP EP Redundant Management Module; HPE 1700, Switch 1800-24, Switch 26XX, Switch 28XX, Switch 3400cl-24, Switch 3400cl-48, Switch 41XX, Switch 5304XL-32, Switch 5308XL-48, Switch 53XX, Switch 6108, Switch gl 10/100/1000, Switch gl Mini-GBIC Module, Switch xl Mini-GBIC Module, V1400
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Typ av kablage

    1000Base-SX
  • Datalänkprotokoll

    GigE
  • Dataöverföringshastighet

    1.25 Gbps
  • Optisk våglängd

    850 nm
  • Max överföringsavstånd

    550 m
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2
  • Diverse

  • OEM-tillverkarekvivalent artikelnummer

    HP J4858A, HP J4858C, HP J4858-61201
  • Tillverkarens garanti

  • Service och support

    Begränsad garanti - 3 år
  • Kompatibilitetsinformation

  • Designat för

    HP EP Redundant Management Module HPE 1700-24 Switch, Switch 1800-24G, Switch 2600-8-PWR, Switch 2626, Switch 2626-PWR, Switch 2650, Switch 2650-PWR, Switch 2824, Switch 2848, Switch 3400cl-24G, Switch 3400cl-48G, Switch 4140gl, Switch 4160gl, Switch 5304XL-32G, Switch 5308xl, Switch 5308XL-48G, Switch 5348xl, Switch 5372xl, Switch 6108, Switch gl 10/100/1000 Module, Switch gl Mini-GBIC Module, Switch xl Mini-GBIC Module, V1400-24G Switch