Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

MicroOptics - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - LC enkelläge - upp till ...

MicroOptics - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - LC enkelläge - upp till ...

MicroOptics

Artnr: MO-SFP2234HP
  • SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 2.5 Gbps

Ej i lager

648:-

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    MicroOptics - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - LC enkelläge
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet

    2.5 Gbps
  • Optisk våglängd

    850 nm
  • Max överföringsavstånd

    300 m
  • Tillverkarens garanti

    3 års garanti
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Dataöverföringshastighet

    2.5 Gbps
  • Optisk våglängd

    850 nm
  • Max överföringsavstånd

    300 m
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x nätverk - LC-enkelläge
  • Tillverkarens garanti

  • Service och support

    Begränsad garanti - 3 år
Cookie Settings