Kundvagn

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

MicroOptics - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: 3Com 3CSFP92) - GigE - 1000Base-LX - LC enkelläge - upp till 10 km - 1310 nm - för 3Com SuperStack 3 Switch 3812, Switch 3824, Switch 3848

MicroOptics - Optiska transceivers

Artnr: MO-3C-S31121-3CL10
  • SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Insticksmodul
  • Gigabit Ethernet