Kundvagn

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Skapa konto
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

MicroConnect - Nätverkskabel - LC/PC-multiläge (hane) - MT-RJ/PC-multiläge (h...

MicroConnect - Nätverkskabel - LC/PC-multiläge (hane) - MT-RJ/PC-multiläge (h...

MicroConnect

Artnr: FIB430005
  • Fiberoptisk
  • 5 m
  • Orange

Ej i lager

205:-

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    MicroConnect nätverkskabel - 5 m - orange
  • Typ

    Nätverkskabel - OM1
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Multimode
  • Längd

    5 m
  • Kärna / höljets diameter

    62,5/125 mikron
  • Kontaktdon

    2 x LC/PC-multiläge - hane
  • Kontakt (andra änden)

    MT-RJ/PC-multiläge - hane
  • Färg

    Orange
  • Tillverkarens garanti

    25 års garanti
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Produktkategori

    Multimode Fiberkablar Specialnätverkskablar
  • Allmänt

  • Typ av nätverkskabel

    Nätverkskabel - OM1
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Multimode
  • Mantelmaterial

    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Kärna / höljets diameter

    62,5/125 mikron
  • Längd

    5 m
  • Färg

    Orange
  • Anslutning

  • Kontaktdon

    2 x LC/PC-multiläge - hane
  • Kontakt (andra änden)

    MT-RJ/PC-multiläge - hane
  • Tillverkarens garanti

  • Service och support

    25 års garanti