Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Lenovo övergångskabel - 5 m

Lenovo övergångskabel - 5 m

Lenovo

Artnr: 7Z57A03575
  • Fiberoptisk
  • 5 m

Ej i lager

2 293:-

Är du intresserad av finansiering?

72:-/månad

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Lenovo övergångskabel - 5 m
  • Typ

    Övergångskabel - OM4
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Längd

    5 m
  • Kontaktdon

    MPO multiläge
  • Kontakt (andra änden)

    4 x LC multiläge
  • Designat för

    ThinkSystem NE10032 RackSwitch, NE2572 RackSwitch; ThinkSystem SR250
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Allmänt

  • Typ av nätverkskabel

    Övergångskabel - OM4
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Längd

    5 m
  • Anslutning

  • Kontaktdon

    MPO multiläge
  • Kontakt (andra änden)

    4 x LC multiläge
  • Kompatibilitetsinformation

  • Designat för

    Lenovo ThinkSystem NE10032 RackSwitch, NE2572 RackSwitch Lenovo ThinkSystem SR250
Cookie Settings