Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Kramer C-SC/SC/OM3 Series C-SC/SC/OM3-98 - Nätverkskabel - SC-läge (multi-mod...

Kramer C-SC/SC/OM3 Series C-SC/SC/OM3-98 - Nätverkskabel - SC-läge (multi-mod...

Kramer Electronics

Artnr: 94-0701098
  • Fiberoptisk
  • Längd: 30 m
  • Färg: Transparent

Ej i lager

1 874:-

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Kramer C-SC/SC/OM3 Series C-SC/SC/OM3-98 - nätverkskabel - 30 m - transparent
  • Typ

    Nätverkskabel - OM3
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Multimode
  • Längd

    30 m
  • Kärna / höljets diameter

    50/125 mikron
  • Kontaktdon

    SC-läge (multi-mode) - hane
  • Kontakt (andra änden)

    SC-läge (multi-mode) - hane
  • Färg

    Transparent
  • Tillverkarens garanti

    1 års garanti
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Allmänt

  • Typ av nätverkskabel

    Nätverkskabel - OM3
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Multimode
  • Mantelmaterial

    PVC
  • Kärna / höljets diameter

    50/125 mikron
  • Längd

    30 m
  • Färg

    Transparent
  • Anslutning

  • Kontaktdon

    SC-läge (multi-mode) - hane
  • Kontakt (andra änden)

    SC-läge (multi-mode) - hane
  • Tillverkarens garanti

  • Service och support

    1 års garanti
  • Miljöparametrar

  • Min temperatur vid drift

    -20 °C
  • Max temperatur vid drift

    60 °C
Cookie Settings