Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Juniper Networks - XFP-mottagar/sändarmodul - 10 GigE - 10GBase-SR - upp till...

Juniper Networks - XFP-mottagar/sändarmodul - 10 GigE - 10GBase-SR - upp till...

Juniper Networks

Artnr: EX-XFP-10GE-SR
  • XFP-mottagar/sändarmodul
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

Ej i lager

9 149:-

Är du intresserad av finansiering?

289:-/månad

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Juniper Networks - XFP-mottagar/sändarmodul - 10 GigE
  • Typ av enhet

    XFP-mottagar/sändarmodul
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Typ av kablage

    10GBase-SR
  • Dataöverföringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk våglängd

    850 nm
  • Datalänkprotokoll

    10 GigE
  • Max överföringsavstånd

    300 m
  • Designat för

    EX 3200; 4200
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    XFP-mottagar/sändarmodul
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Typ av kablage

    10GBase-SR
  • Datalänkprotokoll

    10 GigE
  • Dataöverföringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk våglängd

    850 nm
  • Max överföringsavstånd

    300 m
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x Ethernet 10GBase-SR
  • Kompatibla kortplatser

    1 x XFP
  • Kompatibilitetsinformation

  • Designat för

    Juniper EX 3200 Juniper EX 4200
Cookie Settings