Juniper Networks Extended Temperature - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - 1GbE - 1000Base-SX - LC multiläge - upp till 550 m - 850 nm - för Juniper Networks MX5, SRX380; EX Series EX9204, EX9208; QFX Series QFX10016, QFX5120

Juniper Networks - Optiska transceivers - Extended Temperature

Artnr: EX-SFP-1GE-SX-ET
  • SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet
Är du intresserad av finansiering?

135:-/månad