Kundvagn

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Intel Ethernet SFP+ SR Optics - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - 1000Base-SX, 10GBase-SR - 850 nm - för Ethernet Converged Network Adapter X520, X710; Ethernet Server Adapter X520

Intel Ethernet SFP+ SR Optics - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - 1000Base-SX, 10GBase-SR - 850 nm - för Ethernet Converged Network Adapter X520, X710; Ethernet Server Adapter X520

Intel - Ethernet SFP+ SR Optics

Artnr: E10GSFPSR
  • SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Insticksmodul
  • 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet

1 030:-