Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Huawei SFP-GE-LX-SM1310 - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000B...

Huawei SFP-GE-LX-SM1310 - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000B...

Huawei

Artnr: 02315200
  • SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Insticksmodul
  • Gigabit Ethernet
Ej i lager

2 304:-

Är du intresserad av finansiering?

73:-/månad

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Huawei SFP-GE-LX-SM1310 - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE
  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - LC enkelläge
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Typ av kablage

    1000Base-LX
  • Optisk våglängd

    1310 nm
  • Datalänkprotokoll

    GigE
  • Max överföringsavstånd

    10 km
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Typ av kablage

    1000Base-LX
  • Datalänkprotokoll

    GigE
  • Optisk våglängd

    1310 nm
  • Max överföringsavstånd

    10 km
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x Ethernet 1000Base-LX - LC-enkelläge
  • Kompatibla kortplatser

    1 x SFP (mini-GBIC)