Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

HPE X150 - QSFP28 sändar-/mottagarmodul - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-SR4...

HPE X150 - QSFP28 sändar-/mottagarmodul - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-SR4...

Hewlett Packard Enterprise

Artnr: JH682A
  • QSFP28 sändar-/mottagarmodul
  • Insticksmodul
  • 100 Gbps
  • 100 Gigabit Ethernet

Ej i lager

18 234:-

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    HPE X150 - QSFP28 sändar-/mottagarmodul - 100 Gigabit Ethernet
  • Typ av enhet

    QSFP28 sändar-/mottagarmodul - MPO multiläge
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Typ av kablage

    100GBase-SR4
  • Dataöverföringshastighet

    100 Gbps
  • Datalänkprotokoll

    100 Gigabit Ethernet
  • Max överföringsavstånd

    100 m
  • Designat för

    FlexNetwork 5940, 5940 48p 10GBaseT and 6p 40/100GbE QSFP28
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    QSFP28 sändar-/mottagarmodul
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Typ av kablage

    100GBase-SR4
  • Datalänkprotokoll

    100 Gigabit Ethernet
  • Dataöverföringshastighet

    100 Gbps
  • Max överföringsavstånd

    100 m
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x Ethernet 100GBase-SR4 - MPO multi-mode
  • Kompatibilitetsinformation

  • Designat för

    HPE FlexNetwork 5940, 5940 48p 10GBaseT and 6p 40/100GbE QSFP28
Cookie Settings