Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

HPE X142 - QSFP+ sändar/mottagarmodul - 40 Gigabit LAN - 40GBase-ESR4 - MPO -...

HPE X142 - QSFP+ sändar/mottagarmodul - 40 Gigabit LAN - 40GBase-ESR4 - MPO -...

Hewlett Packard Enterprise

Artnr: JH233A
  • QSFP+ sändar/mottagarmodul
  • Insticksmodul
  • 40 Gbps
  • 40 Gigabit Ethernet

Ej i lager

29 814:-

Är du intresserad av finansiering?

942:-/månad

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    HPE X142 - QSFP+ sändar/mottagarmodul - 40 Gigabit LAN
  • Typ av enhet

    QSFP+ sändar/mottagarmodul - MPO
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Typ av kablage

    40GBase-ESR4
  • Dataöverföringshastighet

    40 Gbps
  • Datalänkprotokoll

    40 Gigabit LAN
  • Max överföringsavstånd

    300 m
  • Dimensioner (BxDxH)

    8.89 cm x 16.76 cm x 2.29 cm
  • Vikt

    90 g
  • Designat för

    HPE Aruba 2930M 24 Smart Rate POE+ 1-Slot, 8325-32C, 8325-48Y8C
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    QSFP+ sändar/mottagarmodul
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Typ av kablage

    40GBase-ESR4
  • Datalänkprotokoll

    40 Gigabit LAN
  • Dataöverföringshastighet

    40 Gbps
  • Max överföringsavstånd

    300 m
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x Ethernet 40GBase-ESR4 - MPO hona
  • Mått och vikt

  • Bredd

    8.89 cm
  • Djup

    16.76 cm
  • Höjd

    2.29 cm
  • Vikt

    90 g
  • Kompatibilitetsinformation

  • Designat för

    HPE Aruba 2930M 24 Smart Rate POE+ 1-Slot, 8325-32C, 8325-48Y8C
Cookie Settings