Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

HPE Short Range - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - 10GBase-SR - upp till...

HPE Short Range - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - 10GBase-SR - upp till...

Hewlett Packard Enterprise

Artnr: AP783A
  • SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Insticksmodul
  • 10 Gigabit Ethernet
Ej i lager

23 732:-

Är du intresserad av finansiering?

750:-/månad

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    HPE Short Range - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE
  • Typ av enhet

    SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Typ av kablage

    10GBase-SR
  • Optisk våglängd

    850 nm
  • Datalänkprotokoll

    10 GigE
  • Max överföringsavstånd

    300 m
  • Designat för

    Cisco Nexus 5548UP-4xN2248TF-l3, Nexus 5548UP-6xN2248TF-l2
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Typ av kablage

    10GBase-SR
  • Datalänkprotokoll

    10 GigE
  • Optisk våglängd

    850 nm
  • Max överföringsavstånd

    300 m
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x Ethernet 10GBase-SR
  • Kompatibla kortplatser

    1 x SFP+
  • Kompatibilitetsinformation

  • Designat för

    Cisco Nexus 5548UP-4xN2248TF-l3, Nexus 5548UP-6xN2248TF-l2