Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

HPE - QSFP28 sändar-/mottagarmodul - 100 Gigabit Ethernet, 25 Gigabit LAN, 32...

HPE - QSFP28 sändar-/mottagarmodul - 100 Gigabit Ethernet, 25 Gigabit LAN, 32...

Hewlett Packard Enterprise

Artnr: 882251-B21
  • QSFP28 sändar-/mottagarmodul
  • Insticksmodul
  • 100 Gbps
  • 32Gb Fibre Channel; 25 Gigabit Ethernet; 100 Gigabit Ethernet

Ej i lager

47 923:-

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    HPE - QSFP28 sändar-/mottagarmodul - 100 Gigabit Ethernet, 25 Gigabit LAN, 32Gb Fibre Channel
  • Typ av enhet

    QSFP28 sändar-/mottagarmodul - MPO multiläge
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Typ av kablage

    100GBase-SR4
  • Dataöverföringshastighet

    100 Gbps
  • Optisk våglängd

    850 nm
  • Datalänkprotokoll

    100 Gigabit Ethernet, 25 Gigabit LAN, 32Gb Fibre Channel
  • Max överföringsavstånd

    100 m
  • Dimensioner (BxDxH)

    1.835 cm x 12.23 cm x 1.29 cm
  • Vikt

    44 g
  • Designat för

    P/N: 867796-B21
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiska transceivers
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    QSFP28 sändar-/mottagarmodul
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Typ av kablage

    100GBase-SR4
  • Datalänkprotokoll

    100 Gigabit Ethernet, 25 Gigabit LAN, 32Gb Fibre Channel
  • Dataöverföringshastighet

    100 Gbps
  • Optisk våglängd

    850 nm
  • Max överföringsavstånd

    100 m
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    Ethernet 100GBase-SR4 - MPO multi-mode
  • Diverse

  • Standarder som följs

    OM4, OM3
  • Mått och vikt

  • Bredd

    1.835 cm
  • Djup

    12.23 cm
  • Höjd

    1.29 cm
  • Vikt

    44 g
  • Miljöparametrar

  • Min temperatur vid drift

    0 °C
  • Max temperatur vid drift

    70 °C
  • Luftfuktighet vid drift

    5 - 95 % (icke-kondenserande)
  • Kompatibilitetsinformation

  • Designat för

    P/N: 867796-B21
Cookie Settings