Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

HPE PremierFlex - Nätverkskabel - MPO multiläge (hane) till MPO multiläge (ha...

HPE PremierFlex - Nätverkskabel - MPO multiläge (hane) till MPO multiläge (ha...

Hewlett Packard Enterprise

Artnr: QK731A
  • Fiberoptisk
  • Längd: 50 m
Ej i lager

23 069:-

Är du intresserad av finansiering?

729:-/månad

Specifikation

Extra material

  • Produktbeskrivning

    HPE PremierFlex - nätverkskabel - 50 m
  • Typ

    Nätverkskabel - OM4
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Multimode
  • Längd

    50 m
  • Kärna / höljets diameter

    50/125 mikron
  • Kontaktdon

    MPO multiläge - hane
  • Kontakt (andra änden)

    MPO multiläge - hane
  • Designat för

    Brocade 16Gb/12, 16Gb/24; HPE 32-port 16Gb/s, 32-port 8Gb/s, 48-port 16Gb/s, 8/20q, 8Gb, SAN Director 64-port 8Gb, SN6000, SN8000B 32-port, SN8000B 48-port; StorageWorks 8/20q, 8Gb, MPX200, SN6000; StoreFabric SN3600B, SN6600B 32Gb, SN6610C, SN6650B, SN8000B 4-Slot, SN8000B 8-Slot, SN8600B 4-slot
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Allmänt

  • Typ av nätverkskabel

    Nätverkskabel - OM4
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Multimode
  • Antal fibrer

    8
  • Kärna / höljets diameter

    50/125 mikron
  • Längd

    50 m
  • Anslutning

  • Kontaktdon

    MPO multiläge - hane
  • Kontakt (andra änden)

    MPO multiläge - hane
  • Kompatibilitetsinformation

  • Designat för

    Brocade 16Gb/12 SAN Switch Module for HPE Synergy, 16Gb/24 Fibre Channel SAN Switch Module for HPE Synergy, 16Gb/24 SAN Switch Module Power Pack+ for HPE Synergy HPE 32-port 16Gb/s Director Blade, 32-port 8Gb/s Director Blade, 48-port 16Gb/s Director Blade, 8/20q Fibre Channel Switch, 8Gb Simple SAN Connection Kit, SAN Director 64-port 8Gb Fibre Channel Blade, SN6000 Stackable Single Power Fibre Channel Switch, SN8000B 32-port 8Gb/s Director Blade, SN8000B 48-port 8Gb/s Director Blade HPE StorageWorks 8/20q Fibre Channel Switch, 8Gb Simple SAN Connection Kit, MPX200, SN6000 Stackable Dual Power Fibre Channel Switch, SN6000 Stackable Single Power Fibre Channel Switch HPE StoreFabric SN3600B, SN3600B Power Pack+, SN6600B 32Gb 48/24, SN6600B 32Gb 48/24 Power Pack+, SN6600B 32Gb 48/48, SN6600B 32Gb 48/48 Power Pack+ Fibre Channel Switch, SN6610C, SN6650B, SN6650B Power PAck, SN8000B 4-Slot Power Pack+ SAN Director Switch, SN8000B 8-Slot Power Pack+ SAN Backbone Director Switch, SN8600B 4-slot Power Pack+ Director Switch
Cookie Settings