Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

HPE PremierFlex - Nätverkskabel - MPO multiläge (hane) tryck/dra till LC mult...

HPE PremierFlex - Nätverkskabel - MPO multiläge (hane) tryck/dra till LC mult...

Hewlett Packard Enterprise

Artnr: K2Q46A
  • Fiberoptisk
  • Längd: 5 m
Ej i lager

6 979:-

Är du intresserad av finansiering?

220:-/månad

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    HPE PremierFlex - nätverkskabel - 5 m
  • Typ

    Nätverkskabel
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Multimode
  • Egenskaper

    Övergång
  • Längd

    5 m
  • Kontaktdon

    MPO multiläge - hane - tryck/dra
  • Kontakt (andra änden)

    4 x LC multiläge - hane
  • Designat för

    Brocade 16Gb/12 SAN Switch Module for HPE Synergy
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Allmänt

  • Typ av nätverkskabel

    Nätverkskabel
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Multimode
  • Egenskaper

    Övergång
  • Längd

    5 m
  • Anslutning

  • Kontaktdon

    MPO multiläge - hane - tryck/dra
  • Kontakt (andra änden)

    4 x LC multiläge - hane
  • Kompatibilitetsinformation

  • Designat för

    Brocade 16Gb/12 SAN Switch Module for HPE Synergy