Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

HPE PremierFlex - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane...

HPE PremierFlex - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane...

Hewlett Packard Enterprise

Artnr: QK737A
  • Fiberoptisk
  • Längd: 50 m

Ej i lager

3 014:-

Är du intresserad av finansiering?

95:-/månad

Specifikation

Extra material

  • Produktbeskrivning

    HPE PremierFlex - nätverkskabel - 50 m
  • Typ

    Nätverkskabel - OM4
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Multimode
  • Längd

    50 m
  • Kontaktdon

    2 x LC multiläge - hane
  • Kontakt (andra änden)

    2 x LC multiläge - hane
  • Designat för

    Brocade 16Gb/12, 16Gb/16, 16Gb/24, 16Gb/28; HPE 1810, 3600, 5500, 8/24, 8/8, SN6000; Modular Smart Array 1040, 2040, 2040 10; StoreFabric SN3600, SN4000, SN6500, SN6600B 32, SN6610, SN6620C 24, SN6650, SN8000B 4-Slot, SN8000B 8-Slot, SN8600B 4-slot; HPE Aruba 2920, 2930F 24, 2930F 48, 2930M 24, 5406
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Allmänt

  • Typ av nätverkskabel

    Nätverkskabel - OM4
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Multimode
  • Antal fibrer

    2
  • Längd

    50 m
  • Anslutning

  • Kontaktdon

    2 x LC multiläge - hane
  • Kontakt (andra änden)

    2 x LC multiläge - hane
  • Kompatibilitetsinformation

  • Designat för

    Brocade 16Gb/12 SAN Switch Module for HPE Synergy, 16Gb/16 SAN Switch for HP BladeSystem c-Class, 16Gb/24 Fibre Channel SAN Switch Module for HPE Synergy, 16Gb/24 SAN Switch Module Power Pack+ for HPE Synergy, 16Gb/28 SAN Switch for HP BladeSystem c-Class, 16Gb/28 SAN Switch Power Pack+ for BladeSystem c-Class HP 3100-8-PoE v2 EI Switch HPE 1606 Power Pack+ Extension SAN Switch, 1810-8G v2 Switch, 3600-24 v2 EI, 3600-24-PoE+ v2 EI, 3600-24-PoE+ v2 SI, 3600-24-SFP v2 EI, 3600-48-PoE+ v2 SI, 5500-24G-SFP HI Switch with 2 Interface Slots, 8/24 Base (16) Full Fabric Ports Enabled SAN, 8/8 Base (0) e-port SAN, MSL4048 Ultrium 1760, SAN Switch 8/80 Power Pack+, SN6000B, SN8000B 32-port 8Gb/s Director Blade HPE Modular Smart Array 1040 Dual Controller LFF Storage, 1040 Dual Controller SFF Bundle, 1040 Dual Controller SFF Storage, 2040 10Gb iSCSI Dual Controller SFF Bundle, 2040 Dual Controller SFF Bundle, 2040 FC Dual Controller SFF Bundle, 2040 SAS Dual Controller LFF Storage, 2040 SAS Dual Controller SFF Bundle HPE StoreFabric 8/24 8Gb Bundled Fibre Channel Switch, SN3600B, SN3600B Power Pack+, SN4000B Power Pack+ SAN Extension Switch, SN6500B 16Gb 96-port/48-port Active Fibre Channel Switch, SN6500B 16Gb 96-port/48-port Active Power Pack+ Fibre Channel Switch, SN6500B Power Pack+, SN6600B 32Gb 48/24, SN6600B 32Gb 48/24 Power Pack+, SN6600B 32Gb 48/48, SN6600B 32Gb 48/48 Power Pack+ Fibre Channel Switch, SN6610C, SN6620C 24-port 32Gb SFP+ Fibre Channel Switch, SN6650B, SN6650B Power PAck, SN8000B 4-Slot Power Pack+ SAN Director Switch, SN8000B 8-Slot Power Pack+ SAN Backbone Director Switch, SN8600B 4-slot Power Pack+ Director Switch HPE Aruba 2920-24G, 2920-24G-PoE+, 2920-48G, 2920-48G-PoE+, 2930F 24G 4SFP, 2930F 24G 4SFP+, 2930F 24G PoE+ 4SFP, 2930F 24G PoE+ 4SFP+, 2930F 48G 4SFP, 2930F 48G 4SFP+, 2930F 48G PoE+ 4SFP, 2930F 48G PoE+ 4SFP+, 2930M 24 Smart Rate POE+ 1-Slot, 5406 zl
Cookie Settings