Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

HPE Aruba - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-SX - LC - ...

HPE Aruba - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-SX - LC - ...

Hewlett Packard Enterprise

Artnr: Q8N53A
  • SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet

Ej i lager

3 125:-

Är du intresserad av finansiering?

99:-/månad

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    HPE Aruba - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE
  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - LC
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Typ av kablage

    1000Base-SX
  • Dataöverföringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk våglängd

    850 nm
  • Datalänkprotokoll

    GigE
  • Designat för

    HPE Aruba AP-318, AP-374, AP-375, AP-375EX, AP-377, AP-377EX
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Typ av kablage

    1000Base-SX
  • Datalänkprotokoll

    GigE
  • Dataöverföringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk våglängd

    850 nm
  • Funktioner

    Utökat temperaturintervall
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x Ethernet 1000Base-SX - LC
  • Kompatibilitetsinformation

  • Designat för

    HPE Aruba AP-318 (EG), AP-318 (EG) FIPS/TAA, AP-318 (IL), AP-318 (IL) FIPS/TAA, AP-318 (JP), AP-318 (JP) FIPS/TAA, AP-318 (RW), AP-318 (RW) FIPS/TAA, AP-318 (US), AP-318 (US) FIPS/TAA, AP-374 (EG), AP-374 (EG) FIPS/TAA, AP-374 (IL), AP-374 (IL) FIPS/TAA, AP-374 (JP), AP-374 (JP) FIPS/TAA, AP-374 (RW), AP-374 (RW) FIPS/TAA, AP-374 (US), AP-374 (US) FIPS/TAA, AP-375 (EG), AP-375 (EG) FIPS/TAA, AP-375 (IL), AP-375 (IL) FIPS/TAA, AP-375 (JP), AP-375 (JP) FIPS/TAA, AP-375 (RW), AP-375 (RW) FIPS/TAA, AP-375 (US), AP-375 (US) FIPS/TAA, AP-375EX (EG), AP-375EX (IL), AP-375EX (JP), AP-375EX (RW), AP-375EX (US), AP-377 (EG), AP-377 (EG) FIPS/TAA, AP-377 (IL), AP-377 (IL) FIPS/TAA, AP-377 (JP), AP-377 (JP) FIPS/TAA, AP-377 (RW), AP-377 (RW) FIPS/TAA, AP-377 (US), AP-377 (US) FIPS/TAA, AP-377EX (EG), AP-377EX (IL), AP-377EX (JP), AP-377EX (RW), AP-377EX (US)
Cookie Settings