Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

HPE Aruba - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-LX - LC - 1310 nm - för Aruba 7205, 7210, 7220, 7240

HPE Aruba - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-LX - LC - 1310 nm - för Aruba 7205, 7210, 7220, 7240

Hewlett Packard Enterprise

Artnr: JW087A
  • SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet
Ej i lager

6 479:-

Är du intresserad av finansiering?

204:-/månad