Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

HPE Aruba - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-SX - LC mu...

HPE Aruba - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-SX - LC mu...

Hewlett Packard Enterprise

Artnr: JW088A
  • SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Insticksmodul
  • 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet

Ej i lager

3 616:-

Är du intresserad av finansiering?

114:-/månad

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    HPE Aruba - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE
  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - LC multiläge
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Typ av kablage

    1000Base-SX
  • Dataöverföringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk våglängd

    850 nm
  • Datalänkprotokoll

    GigE
  • Designat för

    HPE Aruba 7205, 7210, 7210DC, 7220, 7220DC, 7240, 7240DC, 7240XM, 7240XMDC; Mobility Controller 7205, 7210, 7210DC, 7220, 7220DC, 7240, 7240DC, 7240XM, 7240XMDC
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Typ av kablage

    1000Base-SX
  • Datalänkprotokoll

    GigE
  • Dataöverföringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk våglängd

    850 nm
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode
  • Kompatibilitetsinformation

  • Designat för

    HPE Aruba 7205 (IL) Controller, 7205 (IL) FIPS/TAA Controller, 7205 (IL) FIPS/TAA-compliant Controller, 7205 (JP) Controller, 7205 (JP) FIPS/TAA Controller, 7205 (RW), 7205 (RW) Controller, 7205 (RW) FIPS/TAA Controller, 7205 (RW) FIPS/TAA-compliant Controller, 7205 (US), 7205 (US) Controller, 7205 (US) FIPS/TAA Controller, 7210, 7210 (EG), 7210 (IL) Controller, 7210 (IL) FIPS/TAA Controller, 7210 (JP) Controller, 7210 (JP) FIPS/TAA Controller, 7210 (RW) Controller, 7210 (RW) FIPS/TAA Controller, 7210 (RW) FIPS/TAA-compliant Controller, 7210 (US), 7210 (US) Controller, 7210 (US) FIPS/TAA Controller, 7210DC (IL) Controller, 7210DC (JP) Controller, 7210DC (RW) Controller, 7210DC (US) Controller, 7220 (IL) Controller, 7220 (IL) FIPS/TAA Controller, 7220 (JP) Controller, 7220 (JP) FIPS/TAA Controller, 7220 (RW) Controller, 7220 (RW) FIPS/TAA Controller, 7220 (RW) FIPS/TAA-compliant Controller, 7220 (US) Controller, 7220 (US) FIPS/TAA Controller, 7220DC (IL) Mobility Controller, 7220DC (JP) Controller, 7220DC (RW) Controller, 7220DC (US) Controller, 7240 (IL) Controller, 7240 (IL) FIPS/TAA Controller, 7240 (JP) Controller, 7240 (JP) FIPS/TAA Controller, 7240 (RW) Controller, 7240 (RW) FIPS/TAA Controller, 7240 (RW) FIPS/TAA-compliant Controller, 7240 (US) Controller, 7240 (US) FIPS/TAA Controller, 7240DC (IL) Controller, 7240DC (JP) Controller, 7240DC (RW) Controller, 7240DC (US) Controller, 7240XM (EG), 7240XM (IL) Controller, 7240XM (IL) FIPS/TAA Controller, 7240XM (JP) Controller, 7240XM (JP) FIPS/TAA Controller, 7240XM (RW) Controller, 7240XM (RW) FIPS/TAA Controller, 7240XM (US) Controller, 7240XM (US) FIPS/TAA Controller, 7240XMDC (IL) Controller, 7240XMDC (JP) Controller, 7240XMDC (RW) Controller, 7240XMDC (US) Controller HPE Aruba Mobility Controller 7205 (US) FIPS/TAA, 7210 (JP), 7210 (JP) FIPS/TAA, 7210 (US), 7220 (JP), 7220 (JP) FIPS/TAA, 7240 (JP), 7240 (US), 7240XM (JP), 7240XM (JP) FIPS/TAA, 7240XMDC (US)
Cookie Settings