Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Fujitsu - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-SX - LC mult...

Fujitsu - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-SX - LC mult...

Fujitsu

Artnr: S26361-F3986-L2
  • SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet

Ej i lager

1 568:-

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Fujitsu - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE
  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - LC multiläge
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Typ av kablage

    1000Base-SX
  • Dataöverföringshastighet

    1 Gbps
  • Datalänkprotokoll

    GigE
  • Designat för

    PRIMERGY CX2550 M2, CX2550 M2 Liquid Cooling, CX2570 M2, RX2510 M2, RX2530 M2, RX2540 M2 Storage Spaces, RX4770 M3, TX2560 M2
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Typ av kablage

    1000Base-SX
  • Datalänkprotokoll

    GigE
  • Dataöverföringshastighet

    1 Gbps
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode
  • Kompatibla kortplatser

    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Kompatibilitetsinformation

  • Designat för

    Fujitsu PRIMERGY CX2550 M2, CX2550 M2 Liquid Cooling, CX2570 M2, RX2510 M2, RX2530 M2, RX2540 M2 Storage Spaces, RX4770 M3, TX2560 M2
Cookie Settings