Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Extreme Networks - QSFP+ sändar/mottagarmodul - 40 Gigabit LAN - 40GBase-LR4 ...

Extreme Networks - QSFP+ sändar/mottagarmodul - 40 Gigabit LAN - 40GBase-LR4 ...

Extreme Networks

Artnr: 40GB-LR4-QSFP
  • QSFP+ sändar/mottagarmodul
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 40 Gbps
  • 40 Gigabit Ethernet

Ej i lager

163 351:-

Är du intresserad av finansiering?

5 160:-/månad

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Extreme Networks - QSFP+ sändar/mottagarmodul - 40 Gigabit LAN
  • Typ av enhet

    QSFP+ sändar/mottagarmodul / LC enkelläge
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Typ av kablage

    40GBase-LR4
  • Dataöverföringshastighet

    40 Gbps
  • Optisk våglängd

    1271 nm / 1291 nm / 1311 nm / 1331 nm
  • Datalänkprotokoll

    40 Gigabit LAN
  • Max överföringsavstånd

    10 km
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    QSFP+ sändar/mottagarmodul
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Typ av kablage

    40GBase-LR4
  • Datalänkprotokoll

    40 Gigabit LAN
  • Dataöverföringshastighet

    40 Gbps
  • Optisk våglängd

    1271 nm / 1291 nm / 1311 nm / 1331 nm
  • Max överföringsavstånd

    10 km
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x Ethernet 40GBase-LR4 - LC-enkelläge hona x 2
Cookie Settings