Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Extreme Networks - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - LC enkelläge...

Extreme Networks - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - LC enkelläge...

Extreme Networks

Artnr: MGBIC-LC07
  • SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet

Ej i lager

50 010:-

Är du intresserad av finansiering?

1 580:-/månad

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Extreme Networks - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE
  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - LC enkelläge
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk våglängd

    1550 nm
  • Datalänkprotokoll

    GigE
  • Max överföringsavstånd

    110 km
  • Designat för

    Enterasys D2 D2G124-12; SecureStack B2 B2G124-24, B2G124-48, B2G124-48P, B2H124-48, B2H124-48P; C3 C3G124-24, C3G124-48, C3G124-48P, C3K122-24, C3K122-24P, C3K122-24P-10G, C3K172-24; D2 D2G124-12P; SecureStack C3 C3G124-24P
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Datalänkprotokoll

    GigE
  • Dataöverföringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk våglängd

    1550 nm
  • Max överföringsavstånd

    110 km
  • Standarder som följs

    IEEE 802.3z
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x nätverk - LC-enkelläge
  • Kompatibla kortplatser

    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Kompatibilitetsinformation

  • Designat för

    Enterasys D2 D2G124-12 Enterasys SecureStack B2 B2G124-24, B2G124-48, B2G124-48P, B2H124-48, B2H124-48P Enterasys SecureStack C3 C3G124-24, C3G124-48, C3G124-48P, C3K122-24, C3K122-24P, C3K122-24P-10G, C3K172-24 Extreme Networks D2 D2G124-12P Extreme Networks SecureStack C3 C3G124-24P
Cookie Settings