Kundvagn

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Extreme Networks - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - 1000Base-LX, 10GBase-LR / LC enkelläge - upp till 10 km - 1310 nm

Extreme Networks - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - 1000Base-LX, 10GBase-LR / LC enkelläge - upp till 10 km - 1310 nm

Extreme Networks

Artnr: 10GB-LRLX-SFPP
  • SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet

42 989:-

Är du intresserad av finansiering?

1 356:-/månad