Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Extreme Networks - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC enkelläge - upp till 10 km - 1310 nm - för Enterasys D2; SecureStack C3; D2; SecureStack C3

Extreme Networks - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC enkelläge - upp till 10 km - 1310 nm - för Enterasys D2; SecureStack C3; D2; SecureStack C3

Extreme Networks

Artnr: MGBIC-LC05
  • SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 100 Mbps
  • Fast Ethernet
Ej i lager

2 312:-

Är du intresserad av finansiering?

73:-/månad