Kundvagn

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Extreme Networks - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-SX - LC multiläge - upp till 550 m - 850 nm - för Enterasys Matrix C1H124-48, E1; Matrix C2 Gigabit Stackable Switch; ExtremeCloud E2120

Extreme Networks - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-SX - LC multiläge - upp till 550 m - 850 nm - för Enterasys Matrix C1H124-48, E1; Matrix C2 Gigabit Stackable Switch; ExtremeCloud E2120

Extreme Networks

Artnr: MGBIC-LC01

4 168:-

Är du intresserad av finansiering?

131:-/månad