Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

DIGITUS Professional - Patch-kabel - MPO/APC enkelläge (hona) till MPO/APC en...

DIGITUS Professional - Patch-kabel - MPO/APC enkelläge (hona) till MPO/APC en...

DIGITUS

Artnr: DK-2966-35
  • Fiberoptisk
  • Längd: 35 m
  • Färg: Gul

Ej i lager

2 364:-

Är du intresserad av finansiering?

75:-/månad

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    DIGITUS Professional patch-kabel - 35 m - gul
  • Typ

    Patch-kabel - OS2
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Singlemode
  • Egenskaper

    Grönt hölje
  • Längd

    35 m
  • Kärna / höljets diameter

    9 / 125 mikrometer
  • Kontaktdon

    MPO/APC enkelläge - hona
  • Kontakt (andra änden)

    MPO/APC enkelläge - hona
  • Färg

    Gul
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Allmänt

  • Typ av nätverkskabel

    Patch-kabel - OS2
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Singlemode
  • Antal fibrer

    12
  • Kärna / höljets diameter

    9 / 125 mikrometer
  • Egenskaper

    Grönt hölje
  • Längd

    35 m
  • Färg

    Gul
  • Anslutning

  • Kontaktdon

    MPO/APC enkelläge - hona
  • Kontakt (andra änden)

    MPO/APC enkelläge - hona
  • Diverse

  • Standarder som följs

    IEC 60332-1, TIA/EIA-604-5, IEC 61754-7, IEC 60754-1, IEC 60754-2, IEC 61034
  • Miljöparametrar

  • Min temperatur vid drift

    -40 °C
  • Max temperatur vid drift

    85 °C
Cookie Settings