Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

DIGITUS - Patch-kabel - MPO/APC enkelläge (hona) till MPO/APC enkelläge (hona...

DIGITUS - Patch-kabel - MPO/APC enkelläge (hona) till MPO/APC enkelläge (hona...

DIGITUS

Artnr: DK-2966-50
  • Fiberoptisk
  • 50 m
  • Gul

Ej i lager

2 595:-

Är du intresserad av finansiering?

82:-/månad

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    DIGITUS patch-kabel - 50 m - gul
  • Typ

    Patch-kabel - OS2
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Singlemode
  • Egenskaper

    Halogenfri, Polarity Method A
  • Längd

    50 m
  • Kärna / höljets diameter

    9 / 125 mikrometer
  • Kontaktdon

    MPO/APC enkelläge - hona
  • Kontakt (andra änden)

    MPO/APC enkelläge - hona
  • Färg

    Gul
  • Tillverkarens garanti

    15 års garanti
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Allmänt

  • Typ av nätverkskabel

    Patch-kabel - OS2
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Singlemode
  • Mantelmaterial

    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Antal fibrer

    12
  • Kärna / höljets diameter

    9 / 125 mikrometer
  • Egenskaper

    Halogenfri, Polarity Method A
  • Längd

    50 m
  • Färg

    Gul
  • Anslutning

  • Kontaktdon

    MPO/APC enkelläge - hona
  • Kontakt (andra änden)

    MPO/APC enkelläge - hona
  • Diverse

  • Standarder som följs

    IEC 61754-7
  • Tillverkarens garanti

  • Service och support

    15 års garanti
Cookie Settings