Kundvagn

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Skapa konto
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

DELTACO - Patch-kabel - LC/UPC-multiläge (hane) till ST/UPC-multiläge (hane) ...

DELTACO - Patch-kabel - LC/UPC-multiläge (hane) till ST/UPC-multiläge (hane) ...

Deltaco

Artnr: LCST-73
  • Fiberoptisk
  • 3 m
  • Rosa

I lager (14)

215:-

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    DELTACO patch-kabel - 3 m - rosa
  • Typ

    Patch-kabel - OM4
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Multimode
  • Längd

    3 m
  • Kärna / höljets diameter

    50/125 mikron
  • Kontaktdon

    2 x LC/UPC-multiläge - hane
  • Kontakt (andra änden)

    2 x ST/UPC-multiläge - hane
  • Färg

    Rosa
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Produktkategori

    Multimode Fiberkablar Patchkablar
  • Allmänt

  • Typ av nätverkskabel

    Patch-kabel - OM4
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Multimode
  • Antal fibrer

    2
  • Kärna / höljets diameter

    50/125 mikron
  • Längd

    3 m
  • Färg

    Rosa
  • Anslutning

  • Kontaktdon

    2 x LC/UPC-multiläge - hane
  • Kontakt (andra änden)

    2 x ST/UPC-multiläge - hane