Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Dell - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - 10GBase-SR - upp till 100 m - 85...

Dell - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - 10GBase-SR - upp till 100 m - 85...

Dell

Artnr: 407-BBRJ
  • SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Insticksmodul
  • 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

Ej i lager

2 086:-

Är du intresserad av finansiering?

66:-/månad

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Dell - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE
  • Typ av enhet

    SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Typ av kablage

    10GBase-SR
  • Dataöverföringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk våglängd

    850 nm
  • Datalänkprotokoll

    10 GigE
  • Max överföringsavstånd

    100 m
  • Designat för

    Networking C1048P, C9010, S6010-ON, X4012; Networking N3132PX-ON
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Typ av kablage

    10GBase-SR
  • Datalänkprotokoll

    10 GigE
  • Dataöverföringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk våglängd

    850 nm
  • Max överföringsavstånd

    100 m
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x Ethernet 10GBase-SR - LC multi-mode
  • Kompatibilitetsinformation

  • Designat för

    Dell Networking C1048P, C9010, S6010-ON, X4012 Dell EMC Networking N3132PX-ON
Cookie Settings