Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Dell Networking - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-LX -...

Dell Networking - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-LX -...

Dell

Artnr: 407-BBOO
  • SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet

I lager (4)

2 108:-

Är du intresserad av finansiering?

67:-/månad

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Dell Networking - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE
  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Typ av kablage

    1000Base-LX
  • Dataöverföringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk våglängd

    1310 nm
  • Datalänkprotokoll

    GigE
  • Max överföringsavstånd

    10 km
  • Designat för

    Networking N1524, N1548, N2024, N2048, N3024, N3048, N4032, N4064, S3124, S3148, X1018, X4012; Networking N2128, N3024, N3048, N3132, X1026, X1052
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Typ av kablage

    1000Base-LX
  • Datalänkprotokoll

    GigE
  • Dataöverföringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk våglängd

    1310 nm
  • Max överföringsavstånd

    10 km
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x Ethernet 1000Base-LX
  • Kompatibilitetsinformation

  • Designat för

    Dell Networking N1524, N1524P, N1548, N1548P, N2024, N2024P, N2048, N2048P, N3024, N3024F, N3024P, N3048, N3048P, N4032, N4032F, N4064, N4064F, S3124, S3124F, S3124P, S3148, S3148P, X1018, X1018P, X4012 Dell EMC Networking N2128PX-ON, N3024EF-ON, N3024EP-ON, N3024ET-ON, N3048EP-ON, N3048ET-ON, N3132PX-ON, X1026, X1026P, X1052, X1052P
Cookie Settings