Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Dell - QSFP28 sändar-/mottagarmodul - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-SWDM4 -...

Dell - QSFP28 sändar-/mottagarmodul - 100 Gigabit Ethernet - 100GBase-SWDM4 -...

Dell

Artnr: 407-BBVN
  • QSFP28 sändar-/mottagarmodul
  • Insticksmodul
  • 100 Gbps
  • 100 Gigabit Ethernet

Ej i lager

8 439:-

Är du intresserad av finansiering?

267:-/månad

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Dell - QSFP28 sändar-/mottagarmodul - 100 Gigabit Ethernet
  • Typ av enhet

    QSFP28 sändar-/mottagarmodul - LC multiläge
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Typ av kablage

    100GBase-SWDM4
  • Dataöverföringshastighet

    100 Gbps
  • Datalänkprotokoll

    100 Gigabit Ethernet
  • Max överföringsavstånd

    200 m
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiska transceivers
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    QSFP28 sändar-/mottagarmodul
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Typ av kablage

    100GBase-SWDM4
  • Datalänkprotokoll

    100 Gigabit Ethernet
  • Dataöverföringshastighet

    100 Gbps
  • Max överföringsavstånd

    200 m
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x Ethernet 100GBase-SWDM4 - LC multi-mode x 2
  • Diverse

  • Standarder som följs

    OM4, OM3
Cookie Settings