Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Dell Networking - SFP28 sändar-/mottagarmodul - 25 Gigabit LAN - 25GBase-SR -...

Dell Networking - SFP28 sändar-/mottagarmodul - 25 Gigabit LAN - 25GBase-SR -...

Dell

Artnr: 407-BBXU
  • SFP28 sändar-/mottagarmodul
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 25 Gbps
  • 25 Gigabit Ethernet

Ej i lager

4 012:-

Är du intresserad av finansiering?

127:-/månad

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Dell Networking - SFP28 sändar-/mottagarmodul - 25 Gigabit LAN
  • Typ av enhet

    SFP28 sändar-/mottagarmodul - LC
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Typ av kablage

    25GBase-SR
  • Dataöverföringshastighet

    25 Gbps
  • Optisk våglängd

    850 nm
  • Datalänkprotokoll

    25 Gigabit LAN
  • Max överföringsavstånd

    300 m
  • Designat för

    PowerEdge C4130, C4140, FC430, FC630, FC830, T330, T630; Networking PowerSwitch S5212, PowerSwitch S5224, S5212, S5224, S5232, S5248; PowerEdge C6420, FC640, M640, R330, R430, R440, R530, R540, R630, R640, R6415, R730, R740, R7415, R7425, R840, R930, R940, T440, T640
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiska transceivers
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    SFP28 sändar-/mottagarmodul
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Typ av kablage

    25GBase-SR
  • Datalänkprotokoll

    25 Gigabit LAN
  • Dataöverföringshastighet

    25 Gbps
  • Optisk våglängd

    850 nm
  • Max överföringsavstånd

    300 m
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x 25Gb Ethernet x 2
  • Kompatibilitetsinformation

  • Designat för

    Dell PowerEdge C4130, C4140, FC430, FC630, FC830, T330, T630 Dell EMC Networking PowerSwitch S5212F-ON, PowerSwitch S5224F-ON, S5212F-ON, S5224F-ON, S5232F-ON, S5248F-ON Dell EMC PowerEdge C6420, FC640, M640, R330, R430, R440, R530, R540, R630, R640, R6415, R730, R730xd, R740, R740xd, R740xd2, R7415, R7425, R840, R930, R940, R940XA, T440, T640
Cookie Settings