Kundvagn

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Dell Networking - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-SX - upp till 550 m - 850 nm - för Networking C1048, C9010, S5000, S6000, S6010; Networking N3132, S4048, X1026, X1052

Dell Networking - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-SX - upp till 550 m - 850 nm - för Networking C1048, C9010, S5000, S6000, S6010; Networking N3132, S4048, X1026, X1052

Dell

Artnr: 407-BBOR
  • SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet

1 120:-