Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Skapa konto
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Dell Customer Kit - nätverkskabel - 7 m

Dell Customer Kit - nätverkskabel - 7 m

Dell

Artnr: 470-ABPK
  • Fiberoptisk
  • 7 m

Ej i lager

4 101:-

Är du intresserad av finansiering?

129:-/månad

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Dell Customer Kit - nätverkskabel - 7 m
  • Typ

    Nätverkskabel - OM4
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Egenskaper

    Övergång
  • Längd

    7 m
  • Kontaktdon

    MTP
  • Kontakt (andra änden)

    4 x LC
  • Designat för

    Force10 MXL blade, Z9500; Networking S4810-ON, S5000, S6000, S6000-ON, S6010-ON, S6100-ON; PowerConnect M6348, M8024, M8024-k; Networking S4048-ON, Z9100-ON
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Allmänt

  • Typ av nätverkskabel

    Nätverkskabel - OM4
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Egenskaper

    Övergång
  • Längd

    7 m
  • Anslutning

  • Kontaktdon

    MTP
  • Kontakt (andra änden)

    4 x LC
  • Kompatibilitetsinformation

  • Designat för

    Dell Force10 MXL blade, Z9500 Dell Networking S4810-ON, S5000, S6000, S6000-ON, S6010-ON, S6100-ON Dell PowerConnect M6348, M8024, M8024-k Dell EMC Networking S4048-ON, Z9100-ON