Kundvagn

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Cisco - XFP-mottagar/sändarmodul - SONET/SDH, 10 GigE - 10GBase-LR - LC enkelläge - upp till 10 km - OC-192/STM-64 - 1310 nm - för P/N: 15454-CE-100T-8=, 15454E-SA-ETSI, 15454E-SA-ETSI=, CISCO15454/15454, CISCO15454E

Cisco - XFP-mottagar/sändarmodul - SONET/SDH, 10 GigE - 10GBase-LR - LC enkelläge - upp till 10 km - OC-192/STM-64 - 1310 nm - för P/N: 15454-CE-100T-8=, 15454E-SA-ETSI, 15454E-SA-ETSI=, CISCO15454/15454, CISCO15454E

Cisco

Artnr: ONS-XC-10G-S1=
  • XFP-mottagar/sändarmodul
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet, SONET/SDH

35 361:-

Är du intresserad av finansiering?

1 112:-/månad