Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Cisco - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - LC - upp till 2 km - OC-12/STM...

Cisco - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - LC - upp till 2 km - OC-12/STM...

Cisco

Artnr: SFP-OC12-SR=
  • SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Insticksmodul

Ej i lager

11 963:-

Är du intresserad av finansiering?

378:-/månad

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Cisco - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - LC
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Optisk våglängd

    1310 nm
  • Max överföringsavstånd

    2 km
  • Designat för

    P/N: CISCO7304, CISCO7304-CH, CISCO7304-G100, CISCO7304-G100-CH, CISCO7603, CISCO7603=, CISCO7603-CHASS, CISCO7604, CISCO7604=, CISCO7606, CISCO7606=, CISCO7609, CISCO7609=, CISCO7613=
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Optisk våglängd

    1310 nm
  • Linjehastighet

    OC-12/STM-4
  • Max överföringsavstånd

    2 km
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x OC-12/STM-4 - LC x 2
  • Kompatibla kortplatser

    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Kompatibilitetsinformation

  • Designat för

    P/N: CISCO7304, CISCO7304-CH, CISCO7304-G100, CISCO7304-G100-CH, CISCO7603, CISCO7603=, CISCO7603-CHASS, CISCO7604, CISCO7604=, CISCO7606, CISCO7606=, CISCO7609, CISCO7609=, CISCO7613=
Cookie Settings