Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Cisco - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE, 2Gb Fibre Channel - 1000Base-DWDM - SC/PC enkelläge - 1542.94 nm - för Cisco 29XX, 39XX; Catalyst 3750, ESS9300; Ethernet Services Plus Extended Transport 20

Cisco - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE, 2Gb Fibre Channel - 1000Base-DWDM - SC/PC enkelläge - 1542.94 nm - för Cisco 29XX, 39XX; Catalyst 3750, ESS9300; Ethernet Services Plus Extended Transport 20

Cisco

Artnr: DWDM-SFP-4294=
  • SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Insticksmodul
  • 2Gb Fibre Channel, Gigabit Ethernet
Ej i lager

42 620:-

Är du intresserad av finansiering?

1 341:-/månad