Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Cisco Rugged SFP - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - 100Mb LAN - 100Base...

Cisco Rugged SFP - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - 100Mb LAN - 100Base...

Cisco

Artnr: GLC-FE-100BX-URGD=
  • SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 100 Mbps
  • Fast Ethernet

Ej i lager

3 739:-

Är du intresserad av finansiering?

118:-/månad

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Cisco Rugged SFP - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - 100Mb LAN
  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - LC enkelläge
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Typ av kablage

    100Base-BX10-U
  • Dataöverföringshastighet

    100 Mbps
  • Optisk våglängd

    1310 nm
  • Datalänkprotokoll

    100Mb LAN
  • Max överföringsavstånd

    10 km
  • Dimensioner (BxDxH)

    1.34 cm x 5.65 cm x 0.9 cm
  • Designat för

    Aironet 1522; Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Typ av kablage

    100Base-BX10-U
  • Datalänkprotokoll

    100Mb LAN
  • Dataöverföringshastighet

    100 Mbps
  • Optisk våglängd

    1310 nm
  • Max överföringsavstånd

    10 km
  • Standarder som följs

    IEEE 802.3ah
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x Ethernet 100Base-BX10-U - LC-enkelläge
  • Kompatibla kortplatser

    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Mått och vikt

  • Bredd

    1.34 cm
  • Djup

    5.65 cm
  • Höjd

    0.9 cm
  • Kompatibilitetsinformation

  • Designat för

    Cisco Aironet 1522AG Lightweight Outdoor Mesh Access Point Cisco Catalyst 2960-24LC-S, 2960-24PC-L, 2960-24PC-S, 2960-24TC, 2960-24TC-L, 2960-24TC-S, 2960-48PST-L, 2960-48PST-S, 2960-48T, 2960-48TC, 2960-48TC-L, 2960-48TC-S, 2960-8TC, 2960-8TC-S, 2960G-24TC, 2960G-48TC, 2960G-8TC, 2960S-24PD-L, 2960S-24PS-L, 2960S-24TD-L, 2960S-24TS-L, 2960S-24TS-S, 2960S-48FPD-L, 2960S-48FPS-L, 2960S-48LPD-L, 2960S-48LPS-L, 2960S-48TD-L, 2960S-48TS-L, 2960S-48TS-S
Cookie Settings