Kundvagn

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Cisco Rugged SFP - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - 100Mb LAN - 100Base-LX - LC enkelläge - upp till 10 km - 1310 nm - för Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48

Cisco Rugged SFP - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - 100Mb LAN - 100Base-LX - LC enkelläge - upp till 10 km - 1310 nm - för Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48

Cisco

Artnr: GLC-FE-100LX-RGD=
  • SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Insticksmodul
  • Fast Ethernet

3 224:-

Är du intresserad av finansiering?

101:-/månad